Monthly Archives: januari 2014
Batterijen sparen levert ons wat op!
Het is al een aantal jaren dat we met onze school batterijen inzamelen. Dit is niet enkel goed voor het milieu maar ook voor onze school. Met onze gespaarde punten van de Bebat-acties van voorbije schooljaren konden we dit jaar … Lees verder
De ultieme kerstgedachte
Mevr. Sonja en mevr. Tine (opvang- en poetshulpen bij ons op school) hielden voor de kerstvakantie een heuse inzamelactie van kledij, speelgoed en andere nuttige materialen. De zondagen in december trokken ze met een ganse groep vrijwilligers naar o.a. Brussel om deze … Lees verder
Kerstspel in de kleuterklas
Hieronder kunt u de foto’s bekijken van het kerstspel in de kleuterklas. Deze namiddag werd heel leuk afgesloten met een drankje en een hapje.
Juffen gaan groen!
Naar aanleiding van de kerstperiode en ons nieuw MOS-thema “natuur” gingen de juffen aan de slag met kerstgroen. Zie hier het resultaat.